Inimesed

Miks Meghan oma labajalgu nii hirmsasti häbeneb? 

Toimetas Triin Tael, 5. mai 2020 12:39
Hertsoginna Meghan osales 31. oktoobril 2018 paljajalu traditsioonilisel maooride tseremoonial. Foto: VIDA PRESS
Anonüümsust eelistava videooperaatori väitel häbeneb hertsoginna Meghan oma labajalgu nii väga, et püüab neid iga hinna eest varjata. Neid, kes prints Harry kaasa jalalabasid siiski jäädvustavad, võib oodata karm karistus. 

Nimetuks jääv videooperaator rääkis Daily Mailile, et puutus Meghaniga kokku aastaid tagasi, kui too oli alles näitleja. Preili Markle käitunud üllatavalt ülbelt: "Ta pidas end üleval nagu A-kategooria Hollywoodi staar, aga oli ise D-kategooriast." Meghan saabunud võtetele koos kaaskonnaga ja joonud kallist šampanjat. 

Samal teemal

Üks videooperaatori tiimiliikmetest saanud Meghani reageeringust sügava trauma. "Ta rääkis mulle, et hakkas ühel hetkel Meghani jalgu filmima, lihtsalt katteplaaniks, aga ma ei mäleta, kas mind oli hoiatatud või ei, aga nagu ma olen aru saanud, vihkab Meghan oma jalalabasid." Kui mees kaamera endise näitlejanna labajalgadele suunas, vaadanud kõik talle šokeeritult otsa. "Mida sa, kurat, teed?" olnud Meghani kaaskonna reaktsioon. Patustatud operaator saadeti minema. 

Juba toona kutsutud Meghanit pepsi käitumise tõttu Printsessiks. Kui anonüümsust eelistav videograaf hiljem teada sai, et näitlejanna kurameerib prints Harryga, polnud ta üldse üllatunud. 

Meghani jalalabad äratasid laiemat tähelepanu esmakordselt 2018. aasta sügisel, kui kuninglik paar oli Uus-Meremaal. Jäi mulje, et hertsoginnal on eemaldatud suure varba nukk - vasakul jalal oli selle kohal pikk arm. Meghani noorpõlvefotodel on suure varba nukk ehk hallux valgus silmanähtavalt eenduv. 

Briti leht The Sun intervjueeris toona ortopeediakirurg Kumar Kunasingamit, kes kinnitas, et säärane arm on hallux valgus'e operatsioonile tüüpiline. "Seda laadi lõikus võib olla väga valus ning võib kuluda kuni kolm kuud, enne kui patsient saab jälle kõrgeid kontsi kanda." Usutakse, et Meghanile tehti lõikus 2014. aastal. Enne seda pidi ta olema vähemalt neli aastat varbanuki all kannatanud. 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee