Müstika

PÄEVAHOROSKOOP: teisipäev, 5. mai 

Astroloog Maria Angel , 4. mai 2020, 22:22
Foto: PantherMedia/Scanpix
Astroloog Maria Angel ennustab kosmilisi taevakehi vaadeldes, milline saab olema uus päev. Vaata, mida tähed sulle lubavad!

Jäär
21. märts – 19. aprill

Enesehinnang sõltub päris palju materiaalsest olukorrast – kipud seda üle tähtsustama, võrdled end teistega selle alusel, palju ja milliseid asju on sul nendega võrreldes.

Sõnn
20. aprill – 20. mai

Oled teotahteline ja julge. Sa ei vaeva oma pead pabistamisega selle pärast, mida keegi teine su tegevusest mõelda võiks – annad endale aru, et kõigile ei saagi meeldida.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni

Energiat on palju ja enesekindlustki jagub, seega sobib aeg uute asjade alustamiseks. Paremini laabub see juhul, kui suudad tegevusse kaasa meelitada inimesi, kes on kõrgemal positsioonil.

Vähk
22. juuni – 22. juuli

Kui tahad midagi muuta ja edasi liikuda, siis uksed on selleks avatud. Sul tuleb tubli ja julge olla, kõheldes ja kaheldes pole edule paraku lootust.

Lõvi
23. juuli – 22. august

Muutuvates oludes suudad rahulikuks jääda ja kahe jalaga maa peal seista. Muudatuste tegemiseks on päev küll soodne, ent kindlasti ei tasu midagi muuta uisapäisa.

Neitsi
23. august – 22. september

Sul on vajadus end tööalaselt proovile panna. Võtad enda kanda ülesandeid, mis tunduvad nii rasked, et sa ei saa kindel olla, et suudad need lõpuni viia.

Kaalud
23. september – 23. oktoober

Avaneb uusi võimalusi, eelkõige raha- ja äriasjus. Pead tegutsema otsustavalt, ent samas rahulikult ja kainelt. Sul on kogemusi ja teadmisi, millele toetuda.

Skorpion
24. oktoober – 21. november

Teistel ei ole sinuga kerge suhelda – oled nende suhtes niivõrd nõudlik. Eriti keeruline on elu selle inimese jaoks, kes sind armastab, sest just temalt kipud sa eriti palju nõudma.

Ambur
22. november – 21. detsember

Ammu saadud teadmised ja kogemused on abiks praeguste probleemide lahendamisel, ent võib ka olla, et valusate mälestuste meenumine muudab praeguse olukorra raskeks.

Kaljukits
22. detsember – 19. jaanuar

Tegutsed rahulikult ja süsteemselt, tänu tugevale enesedistsipliinile õnnestub ära teha ka need asjad, mis sulle suurt põnevust ei paku.

Veevalaja
20. jaanuar – 18. veebruar

Tihedat suhtlemist tõotav päev. Tähelepanu nõuavad nii sugulased, naabrid kui töökaaslased. Võimalik, et sind püütakse mõjutada, su arvamust kallutada.

Kalad
19. veebruar – 20. märts

Suudad päris hästi olulist ebaolulisest eristada, saad aru, millesse tasub süveneda, mis on aga targem oma aega ootama või sootuks kõrvale jätta.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee