Inimesed

USA staarajakirjanik sai surrogaatema abil isaks 

Toimetas Triin Tael, 4. mai 2020 14:16
Foto: @andersoncooper/Instagram
CNNi kauane teleajakirjanik Anderson Cooper (52) teatas ootamatut uudist: ta sai isaks. "Geipoisina ei uskunud ma, et ma võiksin eales last saada."

Cooper jagas oma fännidega rõõmusõnumit Instagrami vahendusel. Ta oli saanud surrogaatema abil poja, kes kannab nüüd nime Wyatt Morgan Cooper. "Ta on armas ja pehme ja terve ja ma olen üle mõistuse õnnelik."

Saatest "Anderson Cooper 360°" tuntud teletäht seletas, et Wyatti nime kandis tema isa, kes suri, kui ta oli kümnene. Staarajakirjaniku ema oli kõmuline USA seltskonnakaunitar ja moedisainer Gloria Vanderbilt, kes suri mullu suvel 95 aasta vanuses. "Mu poja teine eesnimi on Morgan. See on mu ema suguvõsast pärit perekonnanimi. Teadsin, et emale-isale meeldis Morgani nimi, sest leidsin hiljuti nimekirja, mille nad olid teinud 52 aastat tagasi minu jaoks nimesid välja mõeldes."

2012. aastal tagasi kapist välja tulnud Cooper tunnistas, et poleks poisina eales arvanud, et gei võib isaks saaks. "Olen tänulik kõigile, kes on mulle teed sillutanud, ning arstidele ja õdedele ja kõigile, kes mu poja sünniga seotud olid. Ennekõike olen tänulik vapustavale surrogaatemale, kes Wyattit kandis ja teda hellalt valvas ning ta ilmale tõi."

Samal teemal

18.06.2019
Suri Ameerika moeikoon ja seltskonnastaar Gloria Vanderbilt
03.07.2012
CNNi ajakirjaniku kapist väljatulekust sai rahvusvaheline uudis