Brigitte Susanne Hunt ja Ron NõmmFoto: Andra Nõlvak
Ohtuleht.ee 4. mai 2020 09:03
Eelmisel nädalal kinnitas Brigitte Susanne Hunt, et on suhtes oma treeneri Indrek Mägiga. Nüüd annab ka naise endine elukaaslane Ron Nõmm teada, et tema elus on uus armastus.

Roni uueks väljavalituks on tuntud endine modell Laura Kõrgemäe, kellega nad on Facebookis teada andnud, et on suhtes.

Foto: Kuvatõmmis/Facebook.com

Mullu 2. novembril lahvatas skandaal - Brigitte Susanne Hunt avaldas oma Instagramis, et talle on saadetud videod, kuidas tema elukaaslane Ron Nõmm peol võõrast naist suudles. Brigitte hakkas kohe otsima uut elukohta ja ei läinud mitut päevagi, kui naine ühisest korterist Roniga välja kolis. 

Paar päeva hiljem kirjutas Brigitte sotsiaalmeedias, et on Ronile andeks andnud. "Sõbrad, me rääkisime Roniga ja ma annan talle andeks selle, mis juhtus. Palun ärge soovige või kirjutage tema kohta mitte midagi halba, sest ta ei ole halb inimene ja ta ei vääri ühe väga purjus peaga tembu eest sellist avalikku vihkamist. Ron annab omapoolse selgituse peagi meedias, kus ta selgitab juhtunu tagamaid (selguse huvides olgu öeldud, et seda pole siiani juhtunud - toim.). Ta on imeline inimene, kelle kõrval mul olid suurepärased 1,3 aastat. Me otsustasime ühiselt jääda lahku ja liikuda edasi, sest me oleme nii erinevad inimesed. Mul on kahju, et see kõik peab olema avalik, aga ma südamest soovin Ronile parimat ja me jääme temaga alati sõpradeks. I will always have his back."

Jaanuari alguses nähti Roni ja Brigittet klubis miilustamas ja kuigi tundus, et ehk on nad taas koos, siis selgus, et siiski mitte. "Ron on ju meil tuntud kodumaa klubisuudleja. Koos me ei ole. Jätkuvalt olen vaba ja vallatu korteriomanik ja valmistun ennekõike oma uueks tööks," kirjutas naine oma Instagrami story's.