Tele

„MASKIS LAULJA“ FINAALI EEL | Kärt „Lõvi“ Anvelt: sõbranna tundis mu ära käeliigutusest 

Terttu Jazepov, 2. mai 2020 14:00
Kärt Anvelt LõvinaFoto: TV3

Ajakirjanik Kärt Anvelt ütleb, et pakkumine maskisaates osaleda tuli talle väga suure üllatusena. „Mul oli ikka suu lahti, kui Triinu (Luhats, saate produtsent – T. J.) esmast meili lugesin. Pakkumine tuli 30. jaanuaril ja 4. veebruaril ütlesin jah,“ võttis ta mõne päeva siiski mõtlemisaega.

Ideaalses olukorras poleks maskisaates osalemisest teada tohtinud ka pereliikmed, ent Kärt pidi abikaasale sellest siiski teada andma. „Kui käisin Maikeniga laulutundides või Villiko Kruusega liikumist harjutamas, oleks olnud natuke keeruline seletada, et kus ma siis õhtuti olen – ega mu tööpäev nii kaua ka kesta,“ muigab ta. „Alguses olid laulutunnid küll näost näkku, aga pärast koroonaviiruse levikut toimus kõik neti teel,“ lisab ta.

Esimene sõnum, et just tema peidab end Lõvi kostüümis, tuli Kärdile juba pärast avasaadet. „Ajakirjanik Risto Berendson kirjutas mulle Facebookis, aga hämasin talle igatpidi vastu. Kuid eile (teisipäeval – T. J.) Risto helistas ja ütles, et teadis juba algusest saadik, et mina olen Lõvi. Üks sõbranna ütles, et tundis mu kolmandas saates käeliigutuse järgi ära. Ka mu hea sõber Juss Tamm kirjutas, et Kärt, see oled sina. Mina kirjutasin vastu, et kuidas teil praegu koroonaviiruse tõttu RAMiga on, kas teil proovid toimuvad või harjutate virtuaalselt.“

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

16.10.2020
RAHVAS ON RÄÄKINUD | „Maskis laulja“ teises hooajas tahetakse näha Evelin Võigemasti, Mart Helmet ja isegi Kersti Kaljulaidi!
12.08.2020
Suurejooneline telesõu „Maskis laulja“ tuleb taas!
12.06.2020
Mart Mardisalu: muusika liigutab mind nii, et võin häbenemata tönnima hakata!
16.05.2020
FOTOD | Liisi Eesmaa „Maskis laulja“ kostüümidest: need on otsast lõpuni puhas käsitöö

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee