Tele

„MASKIS LAULJA“ FINAALI EEL | Kaisa „Silmamuna“ Selde: kõige raskem oli üksildustunne 

Terttu Jazepov, 2. mai 2020 13:00
Kaisa Selde SilmamunanaFoto: TV3
„Kuna tegu oli nii huvitava pakkumisega ja ma ei saanud kellegagi konsulteerida, siis arvan, et ütlesin päris kiiresti jah-sõna,“ avaldab näitleja Kaisa Selde, kes peitis end Silmamuna kostüümis. „Korra käis küll peast läbi mõte „Mina ja laulusaatesse?“, kuid selles olukorras oli ehk heagi, et ma ei teadnud, kes mu konkurendid on,“ lisab ta.

Saladuse hoidmine Kaisa jaoks keeruline ei olnud. „Midagi otseselt rasket selles ei olnud, sest kui ettevalmistus käis, ei osanud keegi midagi kahtlustada. Kõige raskem osa oli just üksildustunne, kuna ma ei saanud kelleltki nõu küsida ega emotsioone jagada. Ainus, kes teadis, oli mu elukaaslane – ma ei näinud põhjust, et talle valetada, kus ma käin või miks ma järsku kodus laulan. Kuid kuna võtsin saate ajal mõned hääleseade tunnid, pidin mõnele inimesele valetama, et mul on tulemas lavastus, kus on paar laulu, ja vajan sellepärast abi.“

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

16.09.2020
RAHVAS ON RÄÄKINUD | „Maskis laulja“ teises hooajas tahetakse näha Evelin Võigemasti, Mart Helmet ja isegi Kersti Kaljulaidi!
12.07.2020
Suurejooneline telesõu „Maskis laulja“ tuleb taas!
10.05.2020
Näitleja Kaisa Selde omandab uut elukutset: see tundub nii keeruline!
16.04.2020
FOTOD | Liisi Eesmaa „Maskis laulja“ kostüümidest: need on otsast lõpuni puhas käsitöö