Tele

„MASKIS LAULJA“ FINAALI EEL | Laine „Rott“ Randjärv: esialgu oli maski sees võimatu hingata 

Jaanus Kulli, 2. mai 2020 11:00
Laine Randjärv RotinaFoto: TV3

„Mina ei pidanud saatesse minemist ja seal esinemist kellegi ees saladuses hoidma, sest ma ei ela koos laste või vanematega. Üksinda elava inimesena mul selles mõttes probleeme ei tekkinud,“ ütleb koorijuhi ja poliitikuna tuntud Laine Randjärv, kes teise saate lõpus langetas Roti maski.

„Saates osalemist mainisin oma kaaslasele, kellega ma küll koos ei ela, aga kellega pidevalt suhtlen ning et saade nõudis ettevalmistusjärgus päris palju aega, mil ma polnud kodus ega saanud ka kõnedele vastata, siis vassimine oleks tekitanud lihtsalt müra. Seda enam, et minu laulu- ja kostüümiproovide ajad jäid koroonaeelsesse aega, mil väljas liikumine oli veel tavaline,“ ütleb Laine.

Laine sõnul ei tea ta kedagi, kes teda Roti maski tagant oleks üheselt ära tundnud. „Kusjuures kummaline oli, et pärast esimest saadet pakuti välja, et mina võiks olla Lõvi, millise maski taha peitus tegelikult ju Kärt Anvelt. Ent juba teise saate ajal andsid paar tuttavat mulle FBs sõnumis mõista, et nad on mind ära tundnud. Tagantjärele, kui ma olin juba paljastatud, oli hästi palju neid, kes ütlesid, et arvasid mind ära tundvat.“

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

16.10.2020
RAHVAS ON RÄÄKINUD | „Maskis laulja“ teises hooajas tahetakse näha Evelin Võigemasti, Mart Helmet ja isegi Kersti Kaljulaidi!
12.08.2020
Suurejooneline telesõu „Maskis laulja“ tuleb taas!
02.07.2020
Laine Randjärv loobub doktoritöö kaitsmisest: „See on keeruline bürokraatia.“
16.05.2020
FOTOD | Liisi Eesmaa „Maskis laulja“ kostüümidest: need on otsast lõpuni puhas käsitöö

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee