Tele

„MASKIS LAULJA“ FINAALI EEL | Toomas „Sõdalane“ Luhats: „Salastatus oli ikka täielik.“ 

Jaanus Kulli, 2. mai 2020 08:00
Toomas Luhats SõdalasenaFoto: TV3

„Kodus oleks olnud ikka ülikeeruline jätta oma esinemist ja rolli lõpuni saladuseks, sest tavaliselt sa ju üksi magamistoas laulu ei harjuta,“ tõdeb saates Sõdalasena üles astunud Toomas Luhats.

„Mistõttu lastel tekkis kohe küsimus, et kas isaga on ikka kõik korras,“ muigab Toomas. „Seega lapsed said väga hästi aru, mille pärast ma harjutan, aga nad olid selles küsimuses diskreetsed, laulsid minuga kaasa ja kõik oli hästi. Koduseinte vahelt jutt edasi kuskile kaugemale ei liikunud. Nii et saladuse hoidmine oli ühelt poolt keeruline, teisalt oli ülilahe, et saladus pidas. Kuigi minu puhul oli vaja teatavaid kokkuleppeid minu otsese juhi ehk siis rahvusringhäälingu juhi Erik Roosega, kes teadis minu osalemisest TV3 saates,“ tõdeb ETV veebikanali peatoimetaja Toomas Luhats.

Oma Sõdalase maski kohta ütleb Toomas aga, et tal vedas: „See lubas liikuda ja mul oli mask, mille puhul teatud võtteid kasutades sai isegi maski silmade kaudu hingata. Ma ei näinud küll kõrvale, küll aga otse ette ning sellest täiesti piisas. Pealegi ei olnud minu mask üldse mitte väga raske, pigem kerge ja mõnus. Kui nii saab öelda Sõdalase maski kohta.“

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

16.10.2020
RAHVAS ON RÄÄKINUD | „Maskis laulja“ teises hooajas tahetakse näha Evelin Võigemasti, Mart Helmet ja isegi Kersti Kaljulaidi!
12.08.2020
Suurejooneline telesõu „Maskis laulja“ tuleb taas!
16.05.2020
FOTOD | Liisi Eesmaa „Maskis laulja“ kostüümidest: need on otsast lõpuni puhas käsitöö
04.05.2020
MÜRGINE, AGA FANTASTILINE! Liisi Eesmaa: maskisaate kostüümide tegemine oli igas plaanis enesetapp

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee