Inimesed

Blogija Kristina Pärtelpojal sai kõrini: siin ei ole mõtet elada! 

Ohtuleht.ee, 30. aprill 2020 21:51
Blogija Kristina Pärtelpoeg.Foto: Teet Malsroos
„Me maksame üle 800 euro kuus, mis on tegelikult utoopiline summa,“ räägib blogija Kristina Pärtelpoeg videoblogis, et pere maksab üürikorteri eest kriisiolukorda arvestades liiga palju. Korteri omanik aga perele vastu tulla ja hinda langetada ei taha.

Kuna Pärtelpoja elukaaslane hetkel Soome tööle ei saa, on pere kriisis. Blogija pöördus üürilangetamise palvega oma elukoha omaniku poole, kes vastas kirjas, et kui on rahamured, tasuks pöörduda linnavalitsuse poole.

Olukord on ebaõiglane, sest näiteks Pärtelpoja juuksurist sõbranna salongile tegi kinnistuomanik eriolukorra lõppemiseni 50% üürisoodustuse. Blogija korteri omanik aga lisas oma kirjale, et tuleb perele sel aastal vastu ega tõsta üüri. „Tänks,“ ütleb Pärtelpoeg selle peale.

Kõigele lisaks olevat praeguses korteris kaks korrust allpool elavaid naabreid kuulda. „Kui inimesed on kodus, siis sa kuuled kõike,“ räägib ta. „Siin on papist seinad ja siin ei ole mõtet elada.“

Samal teemal

21.04.2020
TV3 VIDEO | Kristina Pärtelpoeg avaldab, mis saab suvel toimuma pidanud pulmast
28.03.2020
Kristina Pärtelpoeg jäi vahele seaduse rikkumisega: keegi kaebas suunamudija peale
17.03.2020
TV3 VIDEO | Nunnu! Kristina Pärtelpoeg ajas beebi juuksed maha: need kasvasid ebaühtlaselt
15.03.2020
Blogija Kristina Pärtelpoeg on ahastuses: ma ei tea, kas peaks koroona tõttu pulmad ära jätma, edasi lükkama või ikkagi edasi planeerima?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee