Saund

Eesti muusik astus üles populaarses Venemaa telesaates: esineda ligi 150 miljonile inimesele oli hoomamatu tunne 

Toimetas Terttu Jazepov, 30. aprill 2020, 13:11
"Imede põld"Foto: Kuvatõmmis saatest
Idanaabrite ühes populaarseimas telemängus "Imede põld" osales ka tantsumuusika-ansambli Sunlight liige Kristjan Reinvee. Meest paluti saatesse, et saata klahvpillidel kitarrist Dmitri Nikitinit.

"Esineda ligi 150 miljoni vaatajaga telepublikule oli hoomamatu emotsioon," meenutab Kristjan. "Sealne mastaap on üüratu ja pilkupüüdvaid artiste tohutult palju."

Saate "Imede põld" programm koosneb kolmest eelvoorust, finaalist ja supermängust. Osalejatel on võimalus võita koduelektroonikat ja majapidamistarbeid. Kogu mängu võitja võib osaleda supermängus, mille auhindadeks on sõiduauto, televiisor, mööblikomplekt või luksuslik reis. Lisaks elamusele viisid pillimehed saatest koju koduelektroonikat ja supermängust saadi televiisor. Võib juhtuda, et teler seatakse nüüd üles Sunlighti stuudiosse.

Ansamblisse kuuluvad lisaks Kristjanile raadiohäälena tuntud Lauri Hermann, tunnustatud kitarrist Kalmer Neidla ja trummar Sven Schmeiman. Äsja ilmus bändil laul pealkirjaga "Uus päev".

Samal teemal

8. aprill 2020, 15:53
Diskor Lauri Hermann ööklubide olukorrast: tugevalt kanda kinnitanud populaarsed klubid haistavad pisemate kõrbemist
23. august 2019, 07:45
10 SUVIST KÜSIMUST | Elmari raadiohääl Lauri Hermann: unistan kohtumisest Sylvester Stallone’i ja Arnold Schwarzeneggeriga
22. mai 2018, 15:02
Raadio Elmar saatejuht Lauri Hermann pääses napilt liiklusõnnetusest: tegin äkkpidurduse ja panin külje asfaldi peale maha
17. aprill 2018, 12:54
KUULA | Ansambel Sunlighti uues loos lööb kaasa Airi Vipulkumar Kansar

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee