Tele

Kuidas valmib eriolukorras saade „Naabrist parem“? 

Kroonika, 29. aprill 2020 09:32
"Naabrist parem" saatejuhid ja osalejadFoto: TV3
Eriolukord on telemaastikul kaasa toonud palju muudatusi - mitmete saadete-sarjade hooajad on jäänud lühemaks, sest neid poleks võimalik valitsuse korraldusi järgides filmida. Kuidas võetakse linti aga "Naabrist parem", kus praegu neli paari usinalt konteinermaju ehitab?

TV3 programmijuht Raimo Kummer selgitab Kroonikale, et sarnaselt teistelegi saadetele on ka "Naabrist parema" võtteplatsil kõik ettevaatusabinõud kasutusele võetud. "Me näeme, et see on olnud õigustatud, sest meile teadaolevalt pole ei tootjate ega saadetes külaliste või osalejatena kaasa teinud inimeste hulgas olnud mitte ühtegi haigestumist koroonasse."

Sarja produtsendi Jaanus Saare sõnul alustati "Naabrist parem" salvestustega juba enne erikolukorra kehtestamist, mil erinevates etappides salvestati kuni 6 osa materjal. Eriolukorra algusest on võtteplatsil järgitud 2+2 reeglit, saatejuhid hoiavad osalejatega distantsi, kasutatakse isikukaitsevahendeid, platsil pole võtteid jäädvustavat fotograafi jms.

Refereeritud artikli täistekst Kroonikas. 

Samal teemal

28.05.2020
FOTOD | „Naabrist parema“ Aare ja Urmas jäid majast ilma, kuid kaotasid kõvasti kaalu!
28.05.2020
GALERII | „Naabrist parema“ võitjad Eero ja Mari-Anne: uskumatu, et vaatajad meid viimaselt kohalt võitjateks hääletasid!
27.05.2020
„Naabrist parema“ Eero ja Mari-Anne: konteinermaja eeliseks on väike ruum, mis ei lase liigselt asju kuhjata
23.05.2020
GALERII | „Naabrist parema“ osalejad said valmis oma hubased konteinermajad!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee